سئوالات متدول کراتین مو تهران

چرا آرایش روی صورت من دوامی ندارد؟ این امر به مقدار زیادی به رطوبت روی پوست بستگی دارد.اگر پوست صورت شما خشک است،در این صورت پوست تان از هر چیزی برای گرفتن رطوبت استفاده می کند،حتی آرایش روی صورت تان.اما اگر پوست تان به خوبی هیدراته باشد،دیگر چنین اتفاقی نمی افتد.اما موضوع برای افرادی که پوست روغنی دارند،فرق می کند.روغن آرایش را از بین می برد،به همین دلیل است که تمام آرایش پاک کن ها حاوی روغن اند.بنابراین زمانی که روغن پوست با آرایش تان ترکیب می شود،آن را از بین می برد.پوست شما زمانی که به خوبی هیدراته نیست،روغن بیشتری تولید می کند،به همین دلیل از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید تا هم به عنوان آب رسان عمل کند و هم مانعی میان پوست و آرایش تان باشد.
چرا رژ گونه ام دوامی ندارد؟ ترتیب مراحل آرایش اهمیت زیادی دارد.به عنوان مثال اگر شما فورا پس از کرم پودر رژ گونه بزنید،باعث می شود که رژ گونه تان به سرعت پاک شود زیرا به راحتی با روغن پوست تان ترکیب و عکس المعمل نشان می دهد.از این رو بهتر است که بعد از کرم پودر،از پودرهای تثبیت کننده استفاده کنید تا مانعی میان رژ گونه و پوست صورت تان شود.
چرا خط چشم ام پخش می شود؟اگر قبل از کشیدن خط چشم از کانسیلر یا حتی کرم های دور چشم استفاده می کنید،احتمال این که خط چشم تان با آنها ترکیب شده و زود پاک یا پخش شود زیاد است.از این رو تا از خشک شدن کرم دور چشم تان اطمینان حاصل نکردید،خط چشم نکشید یا این که خط چشم تان را با سایه چشمی به همان رنگ تثبیت کنید تا دوام بیشتری داشته باشد.
پچرا قسمتی از صورتم گاهی متورم یا زخم می شود؟اگر شما فردی هستید که عادت دارید به پهلو بخوابید،سعی کنید که روبالشی تان را هر چند وقت یک بار عوض کنید زیرا سلول های مرده روی بالش شما می مانند و به پوست صورت شما منتقل و منافذ پوست تان را مسدود می کنند.بنابراین واجب است که هفته ای یک بار رو بالشی تان را تعویض کنید.
یکی دیگر از دلایل قرمزی پوست تان استفاده زیاد از تلفن همراه است.اگر شما زمان زیادی را به صحبت کردن با تلفن می گذرانید،حداقل هفته ای یک بار به وسیله یک پد آغشته به الکل،آن را تمییز کنید تا آلودگی های موجود در آن به پوست صورت شما منتقل نشوند.
چرا باید آرایش مان را پاک کنیم؟شب،زمانی است که پوست شما نفس می کشد،بنابراین شما باید با پاک کردن آرایش تان این فرصت را به پوست تان بدهید تا خود را ترمیم کند.تقسیم میتوز سلول های پوستی بین ساعت 11 تا 12 شب به اوج خود می رسند.،بنابراین حواس تان باشد که قبل از این ساعت تمام آرایش را از روی صورت تان پاک کرده باشید.

چگونه متناسب با رنگ صورتم،کرم پودر انتخاب کنم؟بهترین مکان برای امتحان کرم پودری که به رنگ صورت تان بیاید،خط فک یا مرکز گونه هایتان است.سعی کنید که تن کرم پودری که انتخاب می کنید همرنگ تن پوست تان باشد.به عنوان مثال اگر رنگ پوست تان صورتی است،کرم پودرتان باید تن صورتی داشته باشد.

:Published Date:6/14/2024 9:05:29 AM

ارتباط با مدیریت سایت جهت ثبت آکهی:
websteir@gmail.com